Pierwszy wiosenny weekend i tłumy na stadionie

26 marca 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Festiwal foodtrucków, gwiazdy fitnessu i prawdziwe centrum kolarstwa - w ten weekend na PGE Narodowym nie można było się nudzić! 

Już od samego rana w sobotę na stadionie dużo się działo. Od godziny ósmej gościliśmy największą konferencję fitnessu i kulturystyki w Europie Fitness PEI. Gwiazdą wydarzenia był słynny Ulisses. Uczestnicy konferencji mogli zdobyć cenne certyfikaty i zaczerpnąć rad m.in. od Anny Lewandowskiej, Radka Słodkiewicza czy Tadeusza Sowińskiego.

W sobotnie popołudnie mocno zaczęły żyć także błonia PGE Narodowego, na które wjechało ponad 100 foodtrucków. Skosztować można było jedzenia z czterech kontynentów. Nie brakowało przepysznych burgerów, frytek czy meksykańskiego burrito albo tapas. Wydarzenie przyciągnęło tłumy!

Dużym zainteresowanie cieszyło się także BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy. Oprócz możliwości spotkania takich osobistości jak Czesław Lang, Michał Kwiatkowski czy Maja Włoszczowska, uczestnicy mieli okazję przetestować sprzęt od ponad 100 producentów. Oficjalnie otwarto także mobilne muzeum wyścigu Tour de Pologne, który w tym roku obchodzi 90-lecie. 

Na PGE Narodowym w niedzielę było zlokalizowane biuro zawodów PZU Półmaratonu Warszawskiego. Odbyły się również dodatkowo targi Expo Sport&Fitness Wiosna 2018 z atrakcyjną ofertą sprzętu biegowego, odżywek i gadżetów biegowych.

Oprócz tego, standardowo można było także skorzystać z naszych stałych atrakcji, jak wycieczki z przewodnikiem czy zjazd tyrolką w ramach Ekstremalnego PGE Narodowego. W niedzielę była również ostatnia już okazja na obejrzenie Międzynarodowej Wystawy Budowli z Klocków Lego.