https://pgen.pl/assets/cache/a850e40efbf51a28ec4aa47d51bca475_750_319_optim.jpg

Arkadiusz Milik na dłużej z turniejem "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

Przez kolejny rok reprezentant Polski Arkadiusz Milik będzie ambasadorem turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Rozgrywki mają swój finał na PGE Narodowym. W tym roku odbędzie się on bezpośrednio przed majowym meczem o Puchar Polski.

Napastnik biało-czerwonych ambasadorem turnieju jest od 2015 roku. Na mocy podpisanej umowy z SSC Napoli - klubem, w którym występuje Milik, piłkarz znowu będzie promować rozgrywki swoim wizerunkiem. 

Reprezentant Polski sam brał udział w turnieju jako dziecko. – Moja piłkarska przygoda rozpoczęła się od turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, dlatego cieszy mnie fakt, że ta sportowa impreza tak dynamicznie się rozwija i wzbudza ogromne zainteresowanie dzieci oraz trenerów. To niesamowite, że zwycięzcy mogą zagrać w finale na stadionie PGE Narodowym, na którym swoje mecze rozgrywa Reprezentacja Polski – przyznał Milik.

„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to największe rozgrywki piłkarskie dla dzieci w Europie. Obecnie trwa ich XVIII edycji. Finaliści zagrają na PGE Narodowym 2 maja, bezpośrednio przed finałem Pucharu Polski.

Do tej pory w turnieju wzięło udział blisko dwa miliony chłopców i dziewcząt.
 

Link skrócony: www.stdn.pl/c946f

Galeria

Co o tym sądzisz?