Mariusz Wach: PGE Narodowy dodatkowo mnie motywuje

29 marca 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Główny bohater Boxing Night 14 "Narodowej Gali Boksu" Mariusz Wach jest bardzo skoncentrowany przed czekającą go walką. Pięściarz przyznał, że występ na PGE Narodowym jest dla niego dodatkową motywacją.

We wtorek na konferencji prasowej na stadionie ogłoszono, że rywalem Wacha w walce wieczoru będzie Eric Molina. Pojedynek dwóch byłych pretendentów do tytułu mistrza świata bez wątpienia przyniesie ogromne emocje.

– Jestem mega skoncentrowany przed 25 maja. Wiem, że to moja życiowa szansa, jedna z ostatnich jak nie ostatnia – otwarcie przyznał Mariusz Wach. 

Obaj zawodnicy na ring wracają po porażkach. Wach z powodu kontuzji musiał uznać wyższość Jarrella Millera. Molina natomiast okazał się słabszy od Dominika Breazeale’a. 

– Będę chciał zmazać tę porażkę. Chciałbym jak najlepiej zaprezentować się przed polską publicznością. Dodatkowy taki plusik to stadion PGE Narodowy. Każdego dnia daje mi to kopa, żeby jak najlepiej zaprezentować się z takim przeciwnikiem – mówił Wach. 

Na PGE Narodowym zobaczymy wielu wspaniałych pięściarzy. Wśród nich są m.in. Artur Szpilka i Izu Ugonoh. Zawodników będzie natomiast zapowiadał najsłynniejszy bokserski konferansjer – Michael Buffer. Na gali nie zabraknie także gwiazd ze sceny muzycznej. Wystąpią m.in. Edyta Górniak i zespół Kombi. 

Bilety na galę kupisz TUTAJ