Molina rzuca wyzwanie: "Wach, idę po Ciebie!"

30 marca 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Serwisy sportowe na swoich łamach poświęcają sporo miejsca Narodowej Gali Boksu, która 25 maja odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. 

O słownym pojedynku pomiędzy Moliną a Wachem pisze m.in. portalsportowy.win. Po wyłonieniu rywala dla polskiego pięściarza, Molina powiedział: "Jestem gotów na powrót do Polski, tam stoczyłem swoją największą walkę, nokautując Tomasza Adamka. Myślę, że w Polsce znów wzniosę się na wyżyny swoich umiejętności, mam jeszcze dziewięć tygodni na przygotowania, jestem podekscytowany", na koniec "Drummer Boy" dorzucił jeszcze: "Wach, bądź gotów, idę po Ciebie!". Groźne zapowiedzi rywala raczej nie wystraszyły Wacha, ponieważ stwierdził tylko żartobliwie: "Żeby się nie zmęczył, bo trochę będzie szedł ze Stanów!" - podaje serwis portalsportowy.win.

Boxing Night 14 "Narodowa Gala Boksu" to wydarzenie, podczas którego rękawice skrzyżują czołowi pięściarze świata, tacy jak: Mariusz Wach, Izu Ugonoh, Rafał Jackiewicz czy Ewa Piątkowska. W trakcie gali odbędzie się także walka o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej federacji WKN: Tomasz Sarara vs. Tomas Mozny. W sprzedaży nadal dostępne są bilety, które można nabyć na stronie www.kupbilet.pl.

Więcej informacji o gali można przeczytać tutaj: pgenarodowy.pl/bc14a.