Weekend na PGE Narodowym. Sprawdź nasze atrakcje!

06 kwietnia 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Wielkie otwarcie sezonu gokartów i charytatywny bieg z Filipem Chajzerem – tych wydarzeń nie możesz przegapić w ten weekend. Wszystkie oczywiście odbędą się na PGE Narodowym.

W sobotę w samo południe oficjalnie zainaugurujemy czwarty sezon gokartów. Jeśli lubisz emocje i aktywne spędzanie czasu z najbliższymi, musisz nas odwiedzić. Dobra zabawa gwarantowana! Na uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji w tym m.in. darmowe, indywidualne szkolenie z mistrzem Polski. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ!

W niedzielę zapraszamy Was natomiast na charytatywny bieg prowadzony przez Filipa Chajzera - TurboChajzerNBrun. Cel jest naprawdę szczytny, bo chodzi o pomoc domom dziecka. Jeśli w biegu na 10 km pod PGE Narodowym weźmie udział 300 osób, marka New Balance przekaże dzieciakom sprzęt o wartości 30 tys. złotych. Nie liczy się czas, ale udział! Serdecznie zachęcamy Was do zaangażowania się w tę akcję. Więcej przeczytacie o niej TUTAJ

W weekend standardowo zapraszamy także do skorzystania z naszych stałych atrakcji. Czekają na Was wycieczki z przewodnikiemEkstremalny PGE Narodowy.