Trwają Finały Wojewódzkie Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

06 kwietnia 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

4 kwietnia rozpoczęły się eliminacje do największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Polsce i Europie. Jest to XVIII edycja wydarzenia i mogą brać w nim udział chłopcy oraz dziewczęta w wieku od 8 do 12 lat.

Eliminacje potrwają do 27 kwietnia i z każdego województwa pozwolą wyłonić najlepsze drużyny w kategoriach U-8, U-10 i U-12. Najmłodsze zespoły zakończą rywalizację na poziomie wojewódzkim, natomiast starsze roczniki będą mogły powalczyć 2 maja w Wielkim Finale na PGE Narodowym o zwycięstwo w największym turnieju piłkarskim dla dzieci w Europie. Jest to nie tylko okazja do reprezentowania swojego regionu i dobrej zabawy, ale także szansa na odkrycie młodych piłkarskich talentów. Najlepsi zawodnicy będą mogli liczyć na zaproszenie do Letniej Akademii Młodych Orłów, a w kolejnym etapie nawet na powołanie do reprezentacji Polski.

Drużynom mocno kibicuje Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek: "Dotarliście do etapu, w którym chciały znaleźć się tysiące zawodników z innych drużyn. Nie zapominajcie jednak, że to nie koniec waszej przygody. Trzymam kciuki za wszystkich – bawcie się dobrze, grajcie z uśmiechem i nie zapominajcie o postawie fair play. Najlepszych czekają niezapomniane przeżycia w Warszawie. Czekamy na was!" – podaje serwis zpodworkanastadion.pl.

Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" jest rozgrywany od 18 lat i do tej pory wzięło w nim udział prawie 2 miliony dziewcząt i chłopców z całej Polski. Organizatorem Turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej. Główne cele wydarzenia to promowanie aktywnego stylu życia, szukanie młodych piłkarskich talentów i realizowanie dziecięcych marzeń. Zdobywcy Pucharu Tymbarku mają szansę na uczestnictwo w piłkarskich wydarzeniach i odwiedzenie największych sportowych aren w Europie.

Więcej o Turnieju można dowiedzieć się pod adresem: http://zpodworkanastadion.pl/.