Warszawskie Targi Książki ze specjalnym programem dla dzieci i młodzieży

10 kwietnia 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Organizatorzy 9. WTK przygotowali zajęcia i warsztaty dla najmłodszych grup zorganizowanych. Chętni do wzięcia udziału w wybranych zajęciach mogą się już zapisywać. 

Zajęcia zostały przygotowane z wysoką starannością, tak aby zagwarantować najmłodszym uczestnikom jak najwyższy poziom edukacyjny. Grupy zorganizowane pod opieką wychowawców mogą skorzystać z Warszawskich Targów Książki bezpłatnie przez cały okres ich trwania, jednak na wybrane zajęcia w czwartek i piątek trzeba będzie się wcześniej zarejestrować. Dodatkowo na wybranych stoiskach odbędą się zajęcia otwarte dla najmłodszych, z których można skorzystać bez uprzedniej rejestracji.

Szczegółowy harmonogram zajęć dla dzieci i młodzieży znajduje się po tym adresem: targi-ksiazki.waw.pl. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany planu zajęć. Rejestracji można dokonywać pod tym adresem: targi-ksiazki.waw.pl, zgłoszenia należy wysyłać do 7 maja. Na zajęcia nie można zapisać się bezpośrednio na Targach, rejestrować można się tylko drogą elektroniczną.

Warszawskie Targi Książki to prawdziwa przyjemność dla wszystkich entuzjastów dobrej książki. Na Targach można zakupić najnowsze pozycje książkowe, zdobyć autografy ulubionych twórców czy spotkać znanych autorów. Jest to już dziewiąta edycja tego wydarzenia, które z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników.

Więcej informacji na temat 9. Warszawskich Targów Książki można znaleźć TUTAJ