Esport wchodzi na PGE Narodowy!

13 kwietnia 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Rozgrywki w gry elektroniczne rozwijają się coraz bardziej dynamicznie, budując wokół siebie wielką społeczność. Naturalną koleją rzeczy jest fakt, że turnieje esportowe rozgrywane są na największych obiektach i gromadzą tysiące ludzi. 

PGE Narodowy w Warszawie z pewnością jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w Polsce. Od lat są tam organizowane setki wydarzeń z wielu dziedzin sportu, kultury i rozrywki. Czas na esport!

W dniach 19 - 20 maja w ramach wydarzenia Meet Point odbędą się pierwsze w historii rozgrywki esportowe na PGE Narodowym. Na środku stadionowej płyty powstanie scena, której widoczność wesprą wielkie telebimy obiektu. Na niej w majowy weekend najlepsze polskie drużyny rozegrają turniej w Counter Strike: Global Offensive. Organizatorzy deklarują, że komentarz i formuła ma być przystępna również dla osób, które nie miały wcześniej kontaktu z esportem i gamingiem, a turniej będzie charytatywny. Poza tymi wydarzeniami odbędzie się wiele spotkań z youtuberami oraz zostanie przygotowanych wiele atrakcyjnych stref.


Meet Point na PGE Narodowym odbędzie się w ramach wielkiego literackiego wydarzenia - 9. Warszawskich Targów Książki.

Zaprszamy na profil FB wydarzenia www.facebook.com/meetpointpl oraz na stronę internetową www.meetpoint.waw.pl.