Duże utrudnienia dla gości PGE Narodowego od 19 kwietnia

17 kwietnia 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Od czwartku 19 kwietnia z powodu przygotowań do ORLEN Warsaw Marathon spodziewane są znaczne utrudnienia dla osób wybierających się na PGE Narodowy. Dotyczyć one będą zarówno miejsc parkingowych, jak i stref dostępnych zazwyczaj dla biegaczy, rolkarzy i rowerzystów. 

Do 27 kwietnia całkowicie wyłączony jest dostęp do błoń otaczających arenę. Od czwartku wjazd na ten teren będzie odbywał się wyłącznie na podstawie wjazdówek i identyfikatorów stadionu. Goście nie mają możliwości wjechania na parkingi zewnętrzne. Miejsca parkingowe między bramą 11, 1 oraz 2 będą wygrodzone i niedostępne dla odwiedzających PGE Narodowy.

W sobotę biegacze, rolkarze i rowerzyści korzystający z promenady zewnętrznej również mogą spodziewać się utrudnień. Od godziny 12:00 do 16:00 będą się tam odbywać biegi dla dzieci organizowane przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. 

Wszystkie bramy stadionu będą otwarte dopiero w niedzielę od godziny 9:00. Do tego czasu na potrzeby ORLEN Warsaw Marathon będą czynne tylko bramy 11, 4, 5 oraz 6. Jest to dzień, w którym odbędzie się wspomniana wyżej impreza i ze względu na planowane wyłączenia ruchu drogowego, dojazd do stadionu będzie bardzo mocno ograniczony.

Przepraszamy za utrudnienia.