Sportowe wakacje z PGE Narodowym

18 kwietnia 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Lato coraz bliżej, dlatego warto sprawdzić naszą propozycję dla dzieci od 5 roku życia. Kartingowy Narodowy przygotował specjalną ofertę półkolonii dla najmłodszych. 

Wakacje w mieście wcale nie musi kojarzyć się z nudą. Dzieci mogą spędzić ten czas ciekawie i aktywnie, biorąc udział w nauce jazdy gokartem, warsztatach sportowych, sztukach walki czy wycieczkach edukacyjnych. Projekt jest organizowany przez Fundację Miłośników Sportów Motorowych Racing Driver Program, razem z takimi Partnerami, jak Kartingowy Narodowy i A1Karting.

Półkolonie odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00. Pierwszy turnus rozpoczyna się już 25 czerwca. Aby zapisać dziecko na zajęcia, należy wejść na stronę: https://kartingowynarodowy.pl/dla-dzieci/kolonie-i-polkolonie/2018-lato-wakacje-pge-narodowym-polkolonie/ i wypełnić ankietę zgłoszeniową. Cena za tygodniowy turnus od poniedziałku do piątku wynosi 990 zł.

Program półkolonii:
 1. Szkółka gokartowa dla dzieci:
 • zajęcia realizowane przez mistrzów sportu kartingowego: Łukasza Bartoszuka i Tomasza Krzemińskiego,
 • zagadnienia praktyczne i teoretyczne na temat jazdy gokartem,
 • omówienie technik jazdy gokartem na podstawie filmów z wyścigów.
 1. Nauka jazdy na rolkach.
 2. Nauka jazdy na longboardach.
 3. Warsztaty sztuk walki.
 4. Wycieczka po PGE Narodowym.
 5. Moto-warsztaty z Mistrzem Polski w kartingu profesjonalnym oraz inżynierem kartingowym.
 6. Warsztaty pierwszej pomocy z ratownikiem medycznym.
 7. Animacje, gry i zabawy.
Więcej informacji o zapisach i terminach turnusów można znaleźć pod tym adresem: https://kartingowynarodowy.pl/dla-dzieci/kolonie-i-polkolonie/2018-lato-wakacje-pge-narodowym-polkolonie/.

Serdecznie zapraszamy!