Informacja o parkingu na Finał Pucharu Polski

23 kwietnia 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

2 maja na PGE Narodowym odbędzie się mecz finałowy Pucharu Polski. Chętnych do skorzystania z parkingu zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami. 

Specjalnie dla naszych gości zostanie uruchomiony parking na błoniach PGE Narodowego. Bilety są już w sprzedaży i można je nabywać za pośrednictwem sklepu internetowego.

Ceny biletów:
  • motocykl - 12 zł
  • samochód osobowy - 20 zł
  • bus - 40 zł
  • autokar - 80 zł
Bilet upoważnia do jednokrotnego wjazdu na parking na błoniach PGE Narodowego. Parking BIAŁY przeznaczony jest dla kibiców neutralnych, którzy zakupili bilety na mecz za pośrednictwem strony kupbilet.pl na trybunę zieloną (wejście bramą 11) lub czerwoną (wejście bramą 3).

Liczba miejsc na parkingu jest ograniczona, jedyną opcją zagwarantowania sobie możliwości skorzystania z parkingu jest wcześniejszy zakup biletów przez Internet. Parking będzie czynny w godzinach 7.00 - 23.00. Wjazd na parking od strony ulicy Zamoyskiego. W przypadku dostępności wolnych miejsc w dniu imprezy, możliwe będzie także zakupienie biletów postojowych przy wjeździe na parking. W takiej sytuacji prosimy o zachowanie biletów aż do momentu opuszczenia parkingu. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem parkingu.

Zachęcamy także do korzystania z usług komunikacji miejskiej. W pobliżu PGE Narodowego znajduje się stacja metra oraz stacja kolejowa Warszawa Stadion, istnieje również możliwość dogodnego dojazdu tramwajami oraz autobusami do ronda Waszyngtona. Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej dostępne są na stronie internetowej www.ztm.waw.pl/.