Sukces akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny"

30 kwietnia 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Rekordowa liczba 132 tysięcy turystów wzięła udział w tegorocznej akcji "Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny". Uczestniczył w niej także PGE Narodowy.

W porównaniu z pierwszą edycją akcji, liczba turystów wzrosła aż o 72 tysiące osób. W tym roku przyłączyło się także do niej 661 partnerów. 

"Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny" to ogólnopolska akcja promocyjna, której celem jest zachęcenie Polaków do częstszego podróżowania po kraju nie tylko w sezonie wakacyjnym. Skierowana jest zarówno do branży turystycznej, jak i osób prywatnych. W wybrany weekend zwiedzający mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi turystyczne w całej Polsce.

PGE Narodowy także brał udział w ostatniej edycji akcji (9-11 marca). Mogliście skorzystać z rabatu na wszystkie trasy wycieczek indywidualnych, punkt widokowy, Ekstremalny PGE Narodowy, a także Bumper Cars na Zimowym Narodowym. Ponad tysiąc osób odwiedziło arenę korzystając z tej wyjątkowej promocji (szczegóły znajdziecie TUTAJ).

Kolejna edycja akcji już 5-7 października 2018! Organizatorami "Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny" jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.