Zamknij

Studiuj zarządzanie w sporcie na PGE Narodowym

Osoby działające w sporcie lub biznesie, które chcą podnosić swoje kwalifikacje, mogą zapisać się na studia podyplomowe CIES/FIFA Sport Management Programme. 

Wspólnie z Akademią Leona Koźmińskiego spółka PL.2012+ uruchomiła najbardziej prestiżowy kierunek studiów o zarządzaniu w sporcie w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. CIES/FIFA Sport Management Programme to niepowtarzalna okazja do nabycia niezbędnych umiejętności w organizowaniu wydarzeń sportowych i nie tylko.

Program CIES łączy w sobie wiedzę i doświadczenie najwybitniejszych praktyków w Polsce. Jedynie na PGE Narodowym po wykładzie z najlepszymi teoretykami, słuchacze spotykają się z gwiazdami sportu i biznesu, a następnie w ramach praktyk zawodowych biorą udział w organizowaniu meczów i koncertów na PGE Narodowym.


Roczne studia kończą się otrzymaniem świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz certyfikatem FIFA, który umożliwia udział w programie FIFA Master - najbardziej prestiżowych studiach z zarządzania w sporcie na świecie. Najlepszy słuchacz z całego programu CIES zdobywa stypendium FIFA Master.

Program CIES został przygotowany pod auspicjami FIFA i jest objęty honorowym patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Patronem medialnym projektu jest Przegląd Sportowy.


Już teraz zapisz się na studia i w dołącz w październiku do 40 wyjątkowych osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności w zarządzaniu w sporcie.

Kontakt w sprawie rekrutacji na studia:

Agnieszka Marciniuk
Doradca edukacyjny
Telefon: +48 (22) 519 22 07
E-mail: amarciniuk@kozminski.edu.pl

Więcej informacji o zasadach naboru i opłatach za studia.