Artur Szpilka: To pierwsza gala w Polsce z takim rozmachem

11 maja 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Wielkimi krokami zbliża się Boxing Night 14 "Narodowa Gala Boksu". – Już na tę chwilę to jedna z najciekawszych gal w Polsce – mówił na konferencji prasowej Artur Szpilka.

Do wielkiego święta boksu na PGE Narodowym zostały dwa tygodnie. Organizatorzy gali spotkali się z przedstawicielami mediów, a zawodnicy zaprezentowali się na treningu medialnym. 

- To pierwsza gala w Polsce, którą robi się z takim rozmachem. Nie widziałem jeszcze, żeby w karcie walk znajdowały się trzy nazwiska z wagi ciężkiej – mówił Artur Szpilka. 25 maja w ringu zobaczymy najbardziej znanych polskich bokserów. Zaprezentują się m.in. Izu Ugonoh i Mariusz Wach. 

- To nie jest pierwsza gala, którą organizuje. To już 14. takie przedsięwzięcie. W międzyczasie organizowałem też pożegnalną walkę Andrzejowi Gołocie. Myślę, że to przemawia za tym, że udało nam się takie doborowe towarzystwo tutaj zebrać – zaznaczał odpowiadający za organizację gali  Marcin Najman.

Podczas Boxing Night 14 "Narodowej Gali Boksu" zobaczymy także gwiazdy z polskiej sceny muzycznej. Mowa m.in. o Edycie Górnika czy zespole Kombi. Cztery najciekawsze walki zapowie natomiast najsłynniejszy bokserski konferansjer Michael Buffer.

- Lepszego ring konferansjera na świecie nie ma – podkreślał Marcin Najman.

Bilety na galę można kupić TUTAJ