Sprawdź online katalog książek Warszawskich Targów Książki

14 maja 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Jest już dostępny online katalog książek 9. WTK. Katalog powstał dzięki współpracy Biblioteki Publicznej m. st. Warszawy, Biblioteki Głównej woj. Mazowieckiego oraz firmy Murator EXPO. 

Katalog książek jest zbudowany w oparciu o bazę LibriKo i zawiera informacje o publikacjach wydawnictw, które zostały wydane po 2014 roku i prezentują swoją ofertę na targach. Daje on możliwość przeszukiwania zbiorów według dowolnych kryteriów np.: autor, tytuł, wydawca itd.

Dla uczestników WTK katalog jest najprostszą drogą do zapoznania się z ofertą wydawców i dotarcia do stoisk, na których znajdują się poszukiwane przez nich pozycje książkowe. Z katalogu książek będzie można skorzystać na terenie Warszawskich Targów Książki od 17 do 20 maja 2018 roku w punktach Informacji Targowej oraz online pod adresem: wtk.libriko.pl.

W 2013 roku Warszawskie Targi Książki po raz pierwszy odbyły się na PGE Narodowym. W 8. WTK wzięło udział prawie 800 wystawców z 32 krajów, ponad 1000 autorów i 75 000 publiczności. W ciągu czterech dni trwania wydarzenia odbyło się łącznie 1500 wydarzeń, wśród których można wymienić: spotkania, dyskusje, debaty, prezentacje nowości wydawniczych, konkursy oraz wystawy.

Więcej o WTK: www.targi-ksiazki.waw.pl.