Mecz Chelsea FC vs. Sevilla FC nie odbędzie się na PGE Narodowym

16 maja 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W połowie kwietnia 2018 roku na stronie internetowej Chelsea FC pojawiła się informacja o meczu, który miał zostać rozegrany 28 lipca na PGE Narodowym. — Faktycznie wpłynęło do nas zapytanie o możliwość organizacji takiego spotkania, jednak organizator zrezygnował — mówi Monika Borzdyńska, rzecznik prasowy PGE Narodowego.

Informacje o meczu oraz link do sprzedaży biletów cały czas znajdują się na stronie internetowej International Champions Cup, corocznego towarzyskiego turnieju piłkarskiego. Informacja, że mecz Chelsea FC vs. Sevilla FC odbędzie się w Warszawie na PGE Narodowym jest jednak nieprawdziwa.

— Zależy nam na przyciąganiu jak najciekawszych wydarzeń na PGE Narodowy, taki mecz z pewnoscią byłby bardzo dużą atrakcją, jednak jego organizator już na wstępnym etapie rozmów zrezygnował z tego projektu. Nigdy nie podpisaliśmy żadnej umowy, ani nawet listu intencyjnego, dlatego zaskoczyły nas doniesienia medialne mówiące, że takie spotkanie zostanie u nas rozegrane — podkreśla Monika Borzdyńska. — Jednocześnie skierowaliśmy do organizatorów International Champions Cup prośbę o usunięcie nazwy naszego obiektu ze swojej strony internetowej, aby nie wprowadzać kibiców w błąd — dodaje.

W tym roku fani piłki nożnej będą mogli zobaczyć na PGE Narodowym mecz Biało-Czerwonych. 12 czerwca zmierzą się tutaj reprezentacje Polski i Litwy. Będzie to ostatnie spotkanie towarzyskie polskich piłkarzy przed wyjazdem do Rosji na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018.