Wyjątkowy gość specjalny przed koncertem The Rolling Stones

18 maja 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Słynny puzonista i trębacz Trombone Shorty wystąpi przed koncertem The Rolling Stones na PGE Narodowym. Stonesi po 11 latach zagrają ponownie w Polsce.

Koncert odbędzie się 8 lipca na PGE Narodowym i będzie zwieńczeniem tournée zespołu. Jak poinformowali organizatorzy, gościem specjalnym imprezy będzie Trombone Shorty, czyli Tony Andrews. Ten znakomity puzonista i trębacz pochodzi z kolebki jazzu – Nowego Orleanu. Współpracował m.in. z Foo Fighters, Green Day czy Red Hot Chili Peppers. 

Andrews pierwsze kroki na scenie stawiał mając zaledwie 4 lata. Teraz na koncie ma kilkanaście własnych albumów i gościnie jest zapraszany do współpracy z największymi gwiazdami ze świata muzyki. 


Bilety na koncert The Rolling Stones na PGE Narodowym rozeszły się w mgnieniu oka. 8 lipca arena wypełni się po brzegi. Stonesi uraczą fanów żelaznym zestawem klasyków takich jak "Satisfaction", "Paint It Black", "Jumpin Jack Flash", "Tumbling Dice" czy "Doom & Gloom". Dla Stonesów będzie to czwarta wizyta w Polsce. Ostatni raz w naszym kraju zagrali w 2007.

Trasa "Stones – No Filter" rozpoczęła się 17 maja w Dublinie. Zespół zagra jeszcze m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Francji. Więcej szczegółów TUTAJ