Guinn: nie widzę żadnych słabych punktów u Szpilki

21 maja 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Dominick Guinn jest już w Warszawie i opowiada o swoich przygotowaniach do "Narodowej Gali Boksu", która odbędzie się na PGE Narodowym już 25 maja. 

– To były moje najlepsze przygotowania od lat. Szpilka dał mi na treningi dwa miesiące. W ciągu ostatnich dziesięciu lat nikt nie dał mi więcej niż jeden czy dwa tygodnie – mówi Guinn o przygotowaniach do walki, za ringpolska.pl.

– Szczerze mówiąc, nie widzę żadnych słabych punktów u Szpilki. Wszyscy pewnie mamy jakieś słabości, ale widać je dopiero w momentach, kiedy przyjmiemy cios – tak opowiada o swoim rywalu.

Dominick Guinn zaczął trenować boks w wieku 9 lat. Jego największym amatorskim osiągnięciem była dwukrotna wygrana w latach 1997 i 1999 w turnieju Golden Gloves w kategorii super ciężkiej. W 1999 roku nie zakwalifikował się na Igrzyska Olimpijskie w Sydney, po przegranej walce z Calvinem Brockiem. Jako amator stoczył aż 316 walk, z czego 290 wygrał, a 26 przegrał.

Boxing Night 14 "Narodowa Gala Boksu" to wielkie święto boksu, podczas którego będziecie świadkami zmagań takich pięściarzy, jak: Mariusz Wach, Marcin Najman, Artur Szpilka, Izu Ugonoh czy Ewa Piątkowska. Ceremonię uświetni swoją obecnością na scenie m.in. Edyta Górniak.

Bilety: www.kupbilet.pl.