Informacja o parkingu na The Color Run

06 czerwca 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

17 czerwca wokół PGE Narodowego błyszczeć będą biegacze The Color Run. W sprzedaży są już dostępne tańsze bilety na parking na błoniach, które można kupić w sklepie internetowym PGE Narodowego.

THE COLOR RUN™ wraca do stolicy! Po wspaniałym przyjęciu w ubiegłych latach 17 czerwca znowu na błonia PGE Narodowego pokolorują Was barwy tęczy! W tym roku THE COLOR RUN™, czyli NAJSZCZĘŚLIWSZE 5 KM NA ŚWIECIE odbędzie się pod szyldem SHINE Tour.

Ceny biletów na stronie internetowej:
Ceny biletów na miejscu:
  • motocykl - 15 zł
  • samochód osobowy - 25 zł
  • bus - 50 zł
  • autokar - 100 zł
Liczba miejsc na parkingu jest ograniczona, jedyną opcją zagwarantowania sobie możliwości skorzystania z parkingu jest wcześniejszy zakup biletów przez Internet w sklepie internetowym PGE Narodowego pod adresem sklep.pgenarodowy.pl. Parking będzie czynny w godzinach 7.00-19.00. Wjazd na parking od strony ulic Targowej i Zamoyskiego. W przypadku dostępności wolnych miejsc w dniu imprezy, możliwe będzie także zakupienie biletów postojowych przy wjeździe na parking. W takiej sytuacji prosimy o zachowanie biletów aż do momentu opuszczenia parkingu. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem parkingu.

Ponadto zachęcamy do skorzystania z usług komunikacji miejskiej. W pobliżu PGE Narodowego znajduje się stacja metra oraz stacja kolejowa Warszawa Stadion. Istnieje również możliwość dogodnego dojazdu tramwajami oraz autobusami do ronda Waszyngtona. Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej dostępne są na stronie internetowej: www.ztm.waw.pl.