https://pgen.pl/assets/cache/dfb3afc618698953bc822f464eec117b_750_319_optim.jpg

Parking na koncert The Rolling Stones

Wybierasz się autem na koncert The Rolling Stones No Filter Tour na PGE Narodowy? Zadbaj już dzisiaj o bilety postojowe gwarantujące Ci miejsce na parkingu na błoniach areny. Bilety można kupić online w naszym sklepie internetowym.

Parking na błoniach będzie czynny od godz. 7.00 do godz. 23.59. Kupując bilety postojowe przez Internet, nie tylko masz gwarantowane miejsce na parkingu, ale także oszczędzasz pieniądze!

Ceny biletów przy wjeździe na parking (w przypadku dostępności miejsc):
  • Samochód – 25 zł
  • Motocykl – 15 zł
  • Bus – 50 zł 
  • Autokar – 100 zł
Ceny biletów przez Internet (z gwarancją miejsc dla posiadaczy):
Wjazd na parking będzie możliwy ulicami Targową i Sokolą. Bilety kupisz na: www.sklep.pgenarodowy.pl

W przypadku dostępności wolnych miejsc, będzie także możliwość zakupienia biletów postojowych przy wjeździe na parking na błoniach. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich dostępności, dlatego sugerujemy wcześniejszy zakup biletów postojowych w sklepie internetowym PGE Narodowego.

Zachęcamy również do skorzystania z usług komunikacji miejskiej. W pobliżu PGE Narodowego znajduje się stacja metra i stacja kolejowa Warszawa Stadion oraz przystanki autobusowe i tramwajowe. Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej dostępne są na stronie internetowej: www.ztm.waw.pl.

Link skrócony: www.stdn.pl/8842d

Co o tym sądzisz?