Informator: The Rolling Stones

03 lipca 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Po 11 latach oczekiwania polscy fani w końcu zobaczą na żywo Micka Jaggera, Keitha Richardsa, Ronniego Wooda i Charliego Wattsa. Giganci rocka wystąpią w Warszawie 8 lipca. Oto wszystko, co powinniście wiedzieć, zanim wyruszycie na koncert.

Niedzielny koncert będzie czwartą wizytą The Rolling Stones w Polsce. Jest to także ostatni przystanek na europejskiej trasie No Filter Tour. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy Stonesi wystąpili w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Czechach. Każdy z występów legendarnej grupy przyciągnął dziesiątki tysięcy fanów - nie inaczej będzie podczas błyskawicznie wyprzedanego koncertu w Warszawie. 

Przed występem Stonesów publiczność rozgrzeje fenomenalny puzonista i trębacz Trombone Shorty, łączący w swej twórczości dźwięki z pogranicza jazzu, funku, rocka oraz hip-hopu. 

Szczęśliwym posiadaczom biletów na niedzielny koncert na PGE Narodowym przyda się pakiet informacji, który prezentujemy poniżej:

Otwarcie bram stadionu: godz. 17.00
Koncert Trombone Shorty: godziny już niebawem na stronie wydarzenia i w mediach społecznościowych
Koncert The Rolling Stones:

Na PGE Narodowy można dojechać wieloma środkami transportu, rekomendujmy jednak wybór komunikacji publicznej, jako najwygodniejszego i najszybszego sposobu dotarcia na stadion.
 • Dojazd autobusem:
  Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 102, 111, 117, 123, 128, 146, 147, 158, 166, 507, 509, 517, 521, N02, N22, N24, N72
 • Dojazd tramwajem:
  Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 7, 8, 9, 22, 24, 45, 77
 • Dojazd pociągiem:
  Stacja Warszawa Stadion, pociągi SKM i Kolei Mazowieckich
 • Dojazd samochodem:
  Parking na błoniach będzie czynny od godz. 7.00 do godz. 23.59. Kupując bilety postojowe przez Internet, nie tylko masz gwarantowane miejsce na parkingu, ale także oszczędzasz pieniądze!
  Wjazd na parking będzie możliwy ulicami Targową i Sokolą. Bilety kupisz na stronie www.sklep.pgenarodowy.pl.
Zgodnie z wytycznymi managementu The Rolling Stones, obowiązującymi podczas całej trasy No Filter, na koncert nie będzie można wnosić własnych napojów, ani żadnego bagażu. Wyjątkiem są:
 • małe torebki kopertówki o maksymalnym rozmiarze 15 na 21 cm
 • przezroczyste strunowo zamykane torby o maksymalnej pojemności 3,5 litra
 • przedmioty medyczne po uprzednim zgłoszeniu i sprawdzeniu


Prosimy o zwracanie uwagi na zamieszczone na biletach informacje, dzięki którym można sprawnie dotrzeć na wyznaczone miejsce na widowni: numer bramy (w przypadku miejsc stojących) oraz numery bramy, wejścia, sektora, rzędu i miejsca (w przypadku miejsc siedzących).

Prosimy o wcześniejsze przybycie oraz zaplanowanie czasu na kontrolę bezpieczeństwa i dojście na wyznaczone miejsce na widowni. Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość. 

Organizatorem jedynego w Polsce koncertu The Rolling Stones jest Barracuda Music we współpracy z DM Agency. Patroni medialni wydarzenia to RMF FM, Onet, Polska Press i AMS.