https://pgen.pl/assets/cache/beef933f5b00024f186914d99575884f_750_319_optim.jpg

Poznaj przestrzenie biznesowe PGE Narodowego

Konferencje, bankiety, imprezy firmowe, targi, wystawy – to tylko niektóre z biznesowych wydarzeń, jakie możesz zorganizować na PGE Narodowym. Posiadamy zaplecze odpowiednie zarówno dla dużych, jak i mniejszych przedsięwzięć. 

W koronie areny znajdują się 62 ekskluzywne loże. Dostępny jest także największy kompleks konferencyjny w Warszawie, który może pomieścić ok. dwa tysiące osób. PGE Narodowy dysponuje także centrum targowym obejmującym aż 3,2 tys. mkw. Dzięki mobilnym ścianom, w obu wyżej wymienionych centrach istnieje nieograniczona możliwość aranżacji przestrzeni. Wszystko uzależnione jest od potrzeb klienta.

Kolejnym znakomitym miejscem do organizacji tego typu wydarzeń jest także Biznes Klub, z którego rozpościera się piękny widok na płytę stadionu i trybuny. Dużym atutem jest dostęp do prywatnego tarasu oraz trybuny VIP mogącej pomieścić prawie 2,6 tys. osób.

Dzięki nowoczesnej budowie na PGE Narodowym jesteśmy w stanie dopasować się do najróżniejszych potrzeb. Arena jest obiektem wielofunkcyjnym i w pełni wykorzystuje zakres swoich możliwości. Wystarczy, że sprecyzujesz nam swoje wymagania, a my postaramy się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie.  

Więcej zdjęć i szerszy opis wymienionych przestrzeni znajdziesz na: www.biznes.pgenarodowy.pl 

Link skrócony: www.stdn.pl/d6212

Galeria

Co o tym sądzisz?