https://pgen.pl/assets/cache/47ab81b59787f291f50eafe8c73dbcf2_750_319_optim.jpg

Bądź na bieżąco z wydarzeniami na PGE Narodowym

Chcesz mieć najświeższe informacje o wydarzeniach, które odbywają się na PGE Narodowym? Pobierz naszą aplikację, a nic Cię nie ominie!

Dzięki aplikacji PGE Narodowego jako pierwszy będziesz dowiadywać się o najlepszych wydarzeniach organizowanych na obiekcie, mieć dostęp do specjalnych promocji oraz innych innowacyjnych funkcjonalności. Wśród nich jest m.in. opcja sprawdzenia widoku z sektora, w którym planujesz kupić bilet na konkretną imprezę. 

Na użytkowników aplikacji czeka również unikalny model areny 3D lub w wersji AR. Dzięki aktualnej liście wydarzeń, będziesz miał dostęp do pełnych informacji o imprezach. Nie ominą Cię istotne szczegóły organizacyjne, jak np. informacje o parkingu, czy sugerowane drogi wejścia na stadion. Interesujące Cię wydarzenie możesz dodać do listy ulubionych, a także ustawić przypomnienia do Twojego lokalnego kalendarza.

W tym roku aplikacja PGE Narodowego została nominowana do konkursu "Dobry Wzór 2018", który jest organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Wybierany jest w nim co roku dobrze zaprojektowany i odznaczający się innowacyjnością produkt, dostępny na polskim rynku. Nagroda "Dobry Wzór" przyznawana jest już od 25 lat. 

Aplikacja PGE Narodowego jest bezpłatna. Link skrócony: www.stdn.pl/d8947

Co o tym sądzisz?