Bilety parkingowe na koncert Eda Sheerana

24 lipca 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

11 i 12 sierpnia Ed Sheeran zagra koncerty na PGE Narodowym. Jeśli wybierasz się na któryś z nich, koniecznie zapoznaj się z najważniejszymi informacjami dla fanów. W sprzedaży są już dostępne tańsze bilety na parking na błoniach, które można kupić w sklepie internetowym PGE Narodowego. 

Ed Sheeran obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych koncertowo artystów na świecie. Ogłoszenie trasy koncertowej następuje krótko po jego niezapomnianym występie na festiwalu Glastonbury. W niedzielę pod Pyramid Stage Ed zgromadził największy w historii festiwalu tłum. Podczas zapowiedzianej trasy, 26-letni artysta wróci na Stadion Wembley, gdzie w 2015 roku jako pierwszy wykonawca w historii zagrał tutaj trzy wyprzedane koncerty z rzędu.

Ceny biletów na stronie internetowej:

  • motocykl - 12 zł
  • samochód osobowy - 20 zł
  • bus - 40 zł
  • autokar - 80 zł
Ceny biletów na miejscu:
  • motocykl - 15 zł
  • samochód osobowy - 25 zł
  • bus - 50 zł
  • autokar - 100 zł
Liczba miejsc na parkingu jest ograniczona, jedyną opcją zagwarantowania sobie możliwości skorzystania z parkingu jest wcześniejszy zakup biletów przez Internet. Parking będzie czynny w godzinach 7.00 - 23.00. Wjazd na parking od strony ulic Targowej, Sokolej i Zamoyskiego. W przypadku dostępności wolnych miejsc w dniu imprezy, możliwe będzie także zakupienie biletów postojowych przy wjeździe na parking. W takiej sytuacji prosimy o zachowanie biletów aż do momentu opuszczenia parkingu. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem parkingu.

Ponadto zachęcamy do skorzystania z usług komunikacji miejskiej. W pobliżu PGE Narodowego znajduje się stacja metra oraz stacja kolejowa Warszawa Stadion. Istnieje również możliwość dogodnego dojazdu tramwajami oraz autobusami do ronda Waszyngtona. Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej dostępne są na stronie internetowej: www.ztm.waw.pl.

UWAGA: parking P+R będzie niedostępny od piątku (10.08) od godz. 22:00 do poniedziałku (13.08) do godz. 4:30.


Bilety na parking można nabyć w naszym sklepie internetowym: www.sklep.pgenarodowy.pl.


Co o tym sądzisz?