Brak parkingu na błoniach od 14 do 16 sierpnia

08 sierpnia 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

15 sierpnia na błoniach PGE Narodowego odbędzie się Wojskowy Piknik Żołnierski "Służymy Niepodległej". W związku z tym nie będzie możliwości zostawienia pojazdów na błoniach oraz parkingu P+R.

Wspominane tereny będą wyłączone z użytkowania w dniach od 14 do 16 sierpnia 2018 roku. Wyłączona z ruchu kołowego będzie także ulica Siwca. Bramy stadionu funkcjonować będą standardowo, poza bramą nr 1, która przeznaczona będzie wyłącznie dla ruchu pieszego. Nie będzie również możliwości podjechania samochodem pod ogródek Wakacyjnego PGE Narodowego.
Piknik jest organizowany w związku z obchodami Święta Wojska Polskiego. Na błoniach PGE Narodowego będzie można zobaczyć m.in. wystawę sprzętu wojskowego czy pokaz wyszkolenia żołnierzy.

Wszystkie osoby wybierające się w tym czasie na PGE Narodowy prosimy o korzystanie z komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie PGE Narodowego znajduje się stacja metra, stacja kolejowa oraz przystanki tramwajowe i autobusowe.

UWAGA! Podczas pikniku wojskowego autokary wycieczek mogą zaparkować na ulicy Sokolej. Prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion, co najmniej 20 minut przed wycieczką.

Za utrudnienia przepraszamy.Co o tym sądzisz?