Brak parkingu na błoniach od 30 sierpnia do 2 września

21 sierpnia 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

1 września na błoniach PGE Narodowego odbędzie się Piąty Wieczorny 4F Półmaraton Praski. W związku z tym nie będzie możliwości zaparkowania pojazdów na błoniach areny oraz na parkingu P+R.

Wspominane tereny będą wyłączone z użytkowania w dniach od 30 sierpnia do 2 września 2018 roku. Wyłączona z ruchu kołowego będzie także ulica Siwca. Bramy stadionu funkcjonować będą standardowo, poza bramą nr 1, która przeznaczona będzie wyłącznie dla ruchu pieszego. Nie będzie również możliwości podjechania samochodem pod ogródek Wakacyjnego PGE Narodowego.

W ramach Piątego Wieczornego 4F Półmaratonu Praskiego 10 tysięcy uczestników ubranych w koszulki z grafiką nawiązującą do praskiej architektury wyruszy na główne arterie prawobrzeżnej Warszawy. Kolejny raz imprezie towarzyszyć będzie 4F Piątka Praska. Rejestracja do obu biegów trwa.

Wszystkie osoby wybierające się w tym czasie na PGE Narodowy prosimy o korzystanie z komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie PGE Narodowego znajduje się stacja metra, stacja kolejowa oraz przystanki tramwajowe i autobusowe.

UWAGA! Podczas niedostępności parkingu na błoniach PGE Narodowego autokary wycieczek mogą zaparkować na ulicy Sokolej. Prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion, co najmniej 20 minut przed wycieczką.

Za utrudnienia przepraszamy.Co o tym sądzisz?