https://pgen.pl/assets/cache/8897f0f75ab82f6a6b9b7e12797db4e1_750_319_optim.jpg

Październikowe spotkanie młodych

Jeśli jesteś osobą wierzącą i chcesz doświadczyć wspólnej modlitwy, nie zwlekaj z podjęciem decyzji o uczestnictwie w Stadionie Młodych. Wśród zarejestrowanych osób zostanie rozdanych prawie 57 tysięcy pamiątkowych gadżetów: książek, płyt i materiałów ewangelizacyjnych. 

- Będzie to spotkanie, które ma na celu zgromadzić młodych ludzi na uwielbieniu Pana Boga. Chcemy zaprosić ich nie tylko do ożywienia wiary, ale też do wsłuchania się w konkretne katechezy formacyjne, pokazać im różne drogi rozwoju, którymi mogą pójść - mówi w rozmowie z KAI ks. Rafał Jarosiewicz, pomysłodawca i organizator rekolekcji, za deon.pl.

W 12-godzinnym spotkaniu, które ponownie odbędzie się na PGE Narodowym, weźmie udział 15 znanych osób. Ich nazwiska ks. Rafał Jarosiewicz stopniowo ujawnia za pośrednictwem mediów społecznościowych, a młodych internautów zachęca do typowania w ramach konkursów.

 

Stadion Młodych odbędzie się 6 października na PGE Narodowym i jest organizowany w związku z nadchodzącym Synodem Młodych. W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział 35 tysięcy osób, a w tym roku organizatorzy oczekują prawie 70 tysięcy wiernych.

Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu, są jeszcze do nabycia bilety na stronie: ww.ebilet.pl.

Link skrócony: www.stdn.pl/36d97

Co o tym sądzisz?