https://pgen.pl/assets/cache/2293c368bb2a7c1736614e8ecfb5efea_750_319_optim.jpg

Kartingowy Narodowy - miejsce rozrywki dla biznesu

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na organizację firmowej imprezy czy biznesowego spotkania, Kartingowy Narodowy na pewno Cię nie zawiedzie. Świetna zabawa i najwyższa jakość obsługi gwarantowane!

Na Kartingowym Narodowym organizujemy takie wydarzenia firmowe jak imprezy integracyjne, eventy korporacyjne, spotkania biznesowe czy prezentacje produktów. Dysponujemy sprzętem o najwyższym standardzie oraz zapewniamy dowolną liczbę i wielkość sal konferencyjnych, dostępnych na PGE Narodowym.

Tor Kartingowego Narodowego to gwarancja znakomitej zabawy i świetne miejsce na zintegrowanie pracowników. Jako jedyni w Warszawie oferujemy asfaltowy tor kartingowy. Wśród propozycji dla wydarzeń biznesowych mamy dla Państwa m.in. drużynowe wyścigi o charakterze integracyjnym i wyścigi na symulatorach.


Jako atrakcje dodatkowe w ofercie znajdują się również: wymiana koła na czas, jak w prawdziwym Pit-Stopie, catering i bar open, obsługa hostess czy konferansjer, który skomentuje imprezę, jak prawdziwy komentator sportowy. 

Proponowane scenariusze są oczywiście orientacyjne i ostatecznie dostosowywane do potrzeb oraz upodobań klienta. 

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami! Event Manager: Jakub Bednarczyk, event@kartingowynarodowy.pl, tel. 22 290 56 33 w. 2.Więcej informacji o Kartingowym Narodowym na: www.kartingowynarodowy.pl

Link skrócony: www.stdn.pl/5dbaf

Co o tym sądzisz?