Jedyna taka noc w roku

12 września 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu na PGE Narodowym będzie można bezpłatnie wziąć udział w rodzinnym wydarzeniu sportowym. W sobotę 29 września o godzinie 16.00 zapraszamy na Europejską Noc Sportu #BeActive - czeka na Was wiele atrakcji. 

Dzieci i dorośli będą mogli spróbować skoku o tyczce oraz innych dyscyplin lekkoatletycznych: biegu z bloków startowych, biegu przez płotki, rzutu oszczepem czy skoku wzwyż. Na chętnych czekać będzie specjalna strefa piłki ręcznej i wioślarstwa. Przygotujemy również imponującą strefę fitness, m.in. zumbę i step aerobic.

Najmłodsze dzieci będzie można przekazać pod opiekę specjalistów do strefy malucha przygotowanej właśnie na tę okoliczność. Natomiast starsze zaprosimy do strefy z dmuchanymi zjeżdżalniami, suchymi basenami i planszami do gier zespołowych. Biegacze wystartują w budzącym niemałe emocje biegu sztafetowym, w całości odbywającym się na płycie stadionu.Po aktywnościach będzie możliwość skorzystania ze strefy relaksu, a następnie wybrania się na wieczorne zwiedzanie PGE Narodowego (Wycieczki z przewodnikiem i Punkt widokowy czynne w tym dniu do 20.00).

Brzmi obiecująco? Zatem rezerwujcie swój czas na wizytę w ostatnią sobotę września na PGE Narodowym. Są jeszcze wolne miejsca - szukajcie informacji o II Biegu Erasmusa. Do zobaczenia!