https://pgen.pl/assets/cache/91274cbf78f1ceda5e6aa90b17d80415_750_319_optim.jpg

Poznaj kulisy największego stadionu w Polsce

Marzysz o zobaczeniu szatni reprezentacji Polski, jesteś ciekawy, gdzie największe wydarzenia oglądają gwiazdy świata sportu i show biznesu? Już dzisiaj możesz zobaczyć te niezwykłe miejsca, wybierając się na wycieczkę po PGE Narodowym. Jesteśmy dla Ciebie siedem dni w tygodniu!

Nasi przewodnicy oprowadzą Cię po stadionie jedną z wybranych tras. Każdy na pewno znajdzie w nich coś dla siebie. Do dyspozycji są trasy:

Poczuj się jak VIP – OPIS TRASY
Znani i lubiani – OPIS TRASY
Dotknij historii – OPIS TRASY 
Piłkarskie emocje – OPIS TRASY
Lekcja historii – OPIS TRASY
Ekspresowy PGE Narodowy – OPIS TRASY
PGE Narodowy dla seniora – OPIS TRASY
PGE Narodowy dla juniora – OPIS TRASY

Każda z tras jest wyjątkowa i dostosowana do potrzeb zwiedzających. Nasze wycieczki są ponadto dostępne aż w siedmiu językach: polskim, angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, rosyjskim i włoskim.


Zwiedzanie PGE Narodowego to niesamowita okazja do poznania zakulisowej pracy na arenie. To miejsce z bardzo bogatą historią, którego zobaczenie dla wielu jest wielkim przeżyciem. Ciebie też nie może tam zabraknąć!

Wycieczki dostępne są dla zwiedzających siedem dni w tygodniu. Wyjątki stanowią dni, w których na arenie odbywają wydarzenia całostadionowe. Cennik i dostępność wycieczkowych tras sprawdzisz na: www.wycieczki.pgenarodowy.pl

Link skrócony: www.stdn.pl/07405

Co o tym sądzisz?