/Wiadomości

12 maja 2023
Bartosz Zmarzlik drugi w kwalifikacjach przed 2023 ORLEN FIM SGP of Poland

Na PGE Narodowym odbyły się kwalifikacje i treningi przed sobotnim 2023 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland. Zmagania były otwarte dla kibiców. Poniżej galeria zdjęć oraz wyniki kwalifikacji.

12 maja 2023
Gastronomia na PGE Narodowym podczas 2023 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw

Zawody żużlowe na PGE Narodowym od lat dostarczają miłośnikom „czarnego sportu” mocy sportowych wrażeń na najwyższym poziomie. Nie inaczej będzie w tym roku, gdy na torze wśród światowej czołówki zobaczymy czterech reprezentantów Polski z utytułowanym Bartoszem Zmarzlikiem na czele. Kibicowanie z pewnością umilą ciepłe i zimne przekąski oraz napoje, które będzie można zakupić w licznych kioskach gastronomicznych PGE Narodowego.

11 maja 2023
Audiodeskrypcja podczas 2023 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw

Audiodeskrypcja to cenne rozwiązanie, pozwalające na pełny odbiór wydarzeń sportowych osobom niewidomym i słabowidzącym. Wzorem poprzednich lat, usługa ta będzie dostępna podczas tegorocznych zawodów 2023 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw. Komentatorzy podają na żywo wszystkie cenne informacje - od ubioru zawodników, ich ustawienia na torze, po przebieg turnieju.