/Wiadomości

10 maja 2024
Dan Bewley zwycięzcą historycznego sprintu na PGE Narodowym

Na PGE Narodowym odbyły się treningi kwalifikacyjne i historyczny sprint przed sobotnimi zawodami 2024 ORLEN FIM SGP of Poland – Warsaw. Najlepszy w tej formule rywalizacji okazał się Brytyjczyk Dan Bewley. 

09 maja 2024
Audiodeskrypcja podczas 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw

Audiodeskrypcja to cenne rozwiązanie, pozwalające osobom z dysfunkcją wzroku na pełny, samodzielny i satysfakcjonujący odbiór wydarzeń sportowych. Wzorem poprzednich lat, usługa audiodeskrypcji będzie dostępna podczas tegorocznych zawodów 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw. Komentatorzy podadzą na żywo wszystkie cenne informacje – od całego rytuału startowego, szukania ścieżek, ostatnich sprzętowych poprawek przed startem, kolorów kasków i kevlarów, po przebieg turnieju.

08 maja 2024
Konferencja Defence24 Days na PGE Narodowym! [ZDJĘCIA]

W dniach 6-7 maja w przestrzeniach PGE Narodowego odbyła się konferencja Defence24 Days, największe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej poświęcone kwestiom związanym z obronnością i bezpieczeństwem.  W evencie wzięli udział przedstawiciele sektora zbrojeniowego oraz branż związanych z bezpieczeństwem obywateli, przedsiębiorstw oraz administracji publicznej.