/Wiadomości

24 marca 2023
Informator kibica: mecz Polska - Albania

27 marca reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz na PGE Narodowym w 2023 roku. Biało-Czerwoni zmierzą się na arenie z Albanią w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2024. Jeśli wybierasz się na to spotkanie, koniecznie sprawdź najważniejsze informacje organizacyjne, które dostępne są w Asystencie Kibica.

24 marca 2023
Kup bilet parkingowy na mecz Polska-Albania!

Już 27 marca na PGE Narodowym Biało-Czerwoni rozegrają mecz z reprezentacją Albanii w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2024. Kibice przyjeżdżający na wydarzenie pojazdami mogą skorzystać z parkingu zewnętrznego areny. 

21 marca 2023
Prestiżowe wydarzenie w branży stadionowej na PGE Narodowym! [GALERIA]

20 marca na PGE Narodowym odbyła się ESSMA Pré-summit 2023, jedno z najważniejszych wydarzeń z branży sportowej i stadionowej w Europie. Podczas eventu omawiane były aktualne trendy w obszarach ochrony i bezpieczeństwa, rozwoju, sprzedaży, organizacji wydarzeń oraz fan experience i hospitality. Wśród prelegentów spotkania znalazł się m.in. Prezes operatora PGE Narodowego Włodzimierz Dola. Uczestnicy wydarzenia mieli także szansę wziąć udział w dwugodzinnej wycieczce po arenie.