/Wiadomości

13 marca 2023
Zobacz galerię zdjęć z Festiwalu Roślin!

W weekend 11-12 marca 2023 roku na PGE Narodowym odbyła się wiosenna edycja Festiwalu Roślin, największego w Polsce marketu roślin doniczkowych. Na targach były dostępne roślin pochodzące prosto z hodowli oraz akcesoria ogrodnicze.

10 marca 2023
Zarezerwuj lożę VIP na największe wydarzenia w Polsce

PGE Narodowy to jedna z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych na świecie, na której na przestrzeni ostatnich lat odbyło się kilkaset spektakularnych wydarzeń muzycznych i sportowych. Stadion gościł największe gwiazdy światowego formatu takie jak m.in. Coldplay, Rammstein, Mettalica, Andrea Bocelli, Sting czy Ed Sheeran, którego koncerty w 2022 roku przyciągnęła rekordowa liczba 150 tys. fanów. PGE Narodowy nie bez powodu nazywany jest również Domem Reprezentacji Polski. To właśnie tutaj Biało-Czerwoni rozgrywają swoje brawurowe mecze, które co roku podziwiają setki tysięcy kibiców.

08 marca 2023
Drift Masters European Championship na PGE Narodowym!

Wpiszcie w kalendarze daty 15 i 16 września, ponieważ w te dni, po raz pierwszy, Finał Drift Masters European Championship (DMAC) przybędzie do stolicy Polski! Na PGE Narodowym odbyła się dziś konferencja prasowa zapowiadająca to wydarzenie.