/Wiadomości

31 października 2019
„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

Jak aktywnie i ekonomicznie spędzić czas odkrywając urokliwe zakątki Polski? Oczywiście biorąc udział w akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”! 31 października na PGE Narodowym odbyła się konferencja prasowa rozpoczynająca siódmą edycję akcji, która jest wspólną inicjatywą Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

29 października 2019
Popołudnie z dyniami w Smart Kids Planet

Gdy jesień przyszła do nas w całej swojej okazałości, nie sposób nie skorzystać z jej darów i kreatywnych pomysłów na ich zastosowanie. Dlatego właśnie już 30 października zapraszamy wszystkich miłośników dyń na PGE Narodowy do Smart Kids Planet, gdzie w godz.16:00 do 20:00 odbędzie się Dzień Dyni. Wszystkie atrakcje, animacje oraz scenografia przygotowane będą w dyniowym klimacie.

25 października 2019
Zapraszamy na weekend ze SNOW EXPO

W najbliższy weekend 26-27 października 2019 na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się jedna z najciekawszych imprez poświęconych zimie. SNOW EXPO 2019, bo o nim mowa to prawdziwe zimowe show z mnóstwem atrakcji dla gości, szansą na spróbowanie nowych sportów zimowych, zapoznanie się z najnowszymi trendami, czy zdobycie wiedzy od najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach.