/Sport

24 czerwca 2024
WRC Rally Show Warsaw, czyli przedsmak ORLEN 80. Rajdu Polski na błoniach PGE Narodowego!

W niedzielę, 23 czerwca na błoniach PGE Narodowego gościliśmy WRC Rally Show Warsaw, wydarzenie zapowiadające zbliżający się ORLEN 80. Rajd Polski. Gośćmi specjalnymi spotkania byli m.in. Krzysztof Hołowczyc -  rajdowy mistrz Europy i trzykrotny mistrz Polski oraz Martins Sesks - ubiegłoroczny zwycięzca Rajdu Polski. W ramach wydarzenia zaprezentowany został samochód Ford Puma Rally1, którym Sesks wystartuje już 27 czerwca podczas ORLEN 80. Rajdu Polski. Oprócz przejazdów legendarnymi autami, uczestnicy imprezy mogli zobaczyć z bliska pracę zespołu rajdowego i serwisu WRC, zdobyć autografy od topowych gwiazd motorsportu oraz wziąć udział w konkursach.

21 czerwca 2024
Relacja ze spotkania Polska vs. Austria w Warszawskiej Strefie Kibica!

21 czerwca, słoneczne, piątkowe popołudnie. Strategia na ten dzień? Meldunek w Warszawskiej Strefie Kibica, korzystanie z atrakcji przygotowanych w strefach naszych parnetów, a od godziny 18 - trzymanie kciuków za sukces Polaków podczas spotkania z Austriakami! Dziś mieliśmy drugą okazję na spotkanie z tysiącem z Was, fantastycznych kibiców!

16 czerwca 2024
WSK: mecz Polska-Holandia. Zobaczcie, jak kibicowaliście biało-czerwonym!

W niedzielę, 16 czerwca, Polacy rozegrali swój pierwszy mecz w ramach UEFA Euro 2024. Tysiące kibiców spotkało się na błoniach PGE Narodowego, by w wyjątkowej atmosferze wspólnie dopingować naszą reprezentację podczas spotkania z Holandią.