/Sport

15 czerwca 2023
Zobacz zdjęcia z konferencji reprezentacji Polski przed meczem towarzyskim z Niemcami!

Na PGE Narodowym odbyła się dziś konferencja prasowa Biało-Czerwonych przed meczem towarzyskim z Niemcami. Z dziennikarzami spotkali się trener – Fernando Santos oraz Kuba Błaszczykowski, który już jutro rozegra swój ostatni, jak powiedział "wyjątkowy" mecz w reprezentacji Polski. Były kapitan kadry podkreślił także, że reprezentacja zawsze była jego marzeniem, marzeniem, ktore udało się zrealizować. Jako, że była to ostatnia konferencja prasowa piłkarza, pod koniec podziękował on trenerom, sztabowi szkoleniowemu, kolegom z szatni - wszystkim, którzy przyczyniali się do dobrych przygotowań do meczów- a także wyjątkowo ważnym w jego karierze - kibicom.

14 czerwca 2023
Konferencja prasowa z Arkadiuszem Milikiem! [ZDJĘCIA]

14 czerwca na PGE Narodowym odbyła się konferencja prasowa przed meczem towarzyskim Polska-Niemcy. W spotkaniu uczestniczył Arkadiusz Milik, wieloletni reprezentant Polski w piłce nożnej, który wypowiedział się m.in. o pożegnaniu Jakuba Błaszczykowskiego, początku współpracy z Fernando Santosem i przyszłych planach sportowych.

Biało-Czerwoni zmierzą się z Niemcami na PGE Narodowym już 16 czerwca. 
  

14 czerwca 2023
ASYSTENT KIBICA: MECZ POLSKA-NIEMCY

W piątek, 16 czerwca na murawie PGE Narodowego Biało-Czerwoni rozegrają mecz towarzyski z reprezentacją Niemiec. Jeżeli wybierasz się na to spotkanie, koniecznie zapoznaj się z Asystentem Kibica, gdzie znajdują się wszystkie najważniejsze informacje organizacyjne związane z wydarzeniem.