/Sport

14 czerwca 2023
Konferencja prasowa z Arkadiuszem Milikiem! [ZDJĘCIA]

14 czerwca na PGE Narodowym odbyła się konferencja prasowa przed meczem towarzyskim Polska-Niemcy. W spotkaniu uczestniczył Arkadiusz Milik, wieloletni reprezentant Polski w piłce nożnej, który wypowiedział się m.in. o pożegnaniu Jakuba Błaszczykowskiego, początku współpracy z Fernando Santosem i przyszłych planach sportowych.

Biało-Czerwoni zmierzą się z Niemcami na PGE Narodowym już 16 czerwca. 
  

14 czerwca 2023
ASYSTENT KIBICA: MECZ POLSKA-NIEMCY

W piątek, 16 czerwca na murawie PGE Narodowego Biało-Czerwoni rozegrają mecz towarzyski z reprezentacją Niemiec. Jeżeli wybierasz się na to spotkanie, koniecznie zapoznaj się z Asystentem Kibica, gdzie znajdują się wszystkie najważniejsze informacje organizacyjne związane z wydarzeniem.

09 czerwca 2023
Zobacz galerię zdjęć z charytatywnego biegu "Wybiegaj Krew i Szpik"!

8 czerwca na promenadzie zewnętrznej PGE Narodowego mieliśmy przyjemność gościć 5. edycję biegu charytatywnego "Wybiegaj Krew i Szpik". Wydarzenie miało na celu promocję krwiodawstwa i rejestrację przyszłych dawców szpiku, a także zwrócenie uwagi na na ważną rolę, jaką we współczesnym świecie odgrywają krew i szpik. W ramach wydarzenia wręczony został wózek aktywny dla Zuzi oraz kule dla dwóch osób z niepełnosprawnościami.