/Sport

15 czerwca 2023
Konferencja prasowa drużyny Niemiec przed spotkaniem na PGE Narodowym [GALERIA]

Ten tydzień na PGE Narodowym, to tydzień pod znakiem największych, sportowych emocji. Tuż za naszymi rodakami, swoją oficjalną konferencję prasową przed jutrzejszym spotkaniem odbyli przedstawiciele Niemiec.

15 czerwca 2023
Oficjalny trening Polaków przed spotkaniem z Niemcami [ZDJĘCIA]

W czwartek, 15 czerwca, tuż po konferencji prasowej z udziałem kończącego reprezentacyjną karierę Jakuba Błaszczykowskiego, nasi piłkarze odbyli oficjalny trening przed jutrzejszym spotkaniem na murawie PGE Narodowego. 

15 czerwca 2023
Zobacz zdjęcia z konferencji reprezentacji Polski przed meczem towarzyskim z Niemcami!

Na PGE Narodowym odbyła się dziś konferencja prasowa Biało-Czerwonych przed meczem towarzyskim z Niemcami. Z dziennikarzami spotkali się trener – Fernando Santos oraz Kuba Błaszczykowski, który już jutro rozegra swój ostatni, jak powiedział "wyjątkowy" mecz w reprezentacji Polski. Były kapitan kadry podkreślił także, że reprezentacja zawsze była jego marzeniem, marzeniem, ktore udało się zrealizować. Jako, że była to ostatnia konferencja prasowa piłkarza, pod koniec podziękował on trenerom, sztabowi szkoleniowemu, kolegom z szatni - wszystkim, którzy przyczyniali się do dobrych przygotowań do meczów- a także wyjątkowo ważnym w jego karierze - kibicom.