/Sport

17 września 2023
Narodowy Dzień Sportu na błoniach PGE Narodowego! [GALERIA ZDJĘĆ]

W niedzielę, 17 września na błoniach PGE Narodowego odbył się piknik rodzinno-sportowy w ramach Narodowego Dnia Sportu. Celem imprezy jest popularyzacja aktywności fizycznej wśród dzieci i dorosłych oraz umożliwienie im zapoznania się z nowymi dyscyplinami sportowymi. W trakcie Narodowego Dnia Sportu na terenach zewnętrznych areny przygotowanych było wiele atrakcji. Uczestnicy mieli szansę wziąć udział w darmowych treningach, pokazach, konkursach i spotkaniach ze sportowcami.

16 września 2023
Drift Masters European Championship 2023 - pobiliśmy kolejny rekord!

Na PGE Narodowym po raz pierwszy odbyły się zawody Drift Masters European Championship i od razu przeszły do historii. Na arenie ustanowiono nowy, światowy rekord publiczności oglądających driftowe zmagania. Rundę w Warszawie zwyciężył Irlandczyk Conor Shanahan, który jednocześnie został też mistrzem Europy Drift Masters 2023.

16 września 2023
Budda Half Time Show na PGE Narodowym [GALERIA]

Podczas historycznego, wielkiego finału Drift Masters European Championship 2023, specjalne show dla kibiców przygotował ambasador wydarzenia, znany Youtuber - Budda. Podczas pokazu mogliśmy zobaczyć w akcji m.in. skaczących motocyklistów. Show zostało zwieńczone okrzykami "Mamy rekord", ponieważ tego wieczoru na PGE Narodowym ustanowiono nowy, światowy rekord publiczności na driftingowych zawodach. Zobaczcie zdjęcia z tego niesamowitego pokazu na arenie!