/Biznes

13 marca 2022
Targi WOW Fashion Select na PGE Narodowym [ZDJĘCIA]

W niedzielę 13 marca w Biznes Klubie PGE Narodowego odbyły się targi modowe WOW Fashion Select. Hasłem trzeciej edycji eventu było "Love yourself", czyli "Pokochaj siebie". Na uczestników czekały m.in. metamorfozy stylu, panele dyskusyjne, pokazy mody najbardziej znanych projektantów oraz bogata strefa wystawiennicza z najlepszymi markami modowymi. Zobacz zdjęcia z wydarzenia!

10 marca 2022
Zobacz zdjęcia z Targów eTradeShow

W czwartek 10 marca na PGE Narodowym odbyły się Targi eTradeShow, podczas których uczestnicy mieli szansę poznać najnowsze trendy w branży e-commerce, nawiązać wartościowe relacje biznesowe oraz poszerzyć wiedzę w obszarach sprzedaży czy marketingu internetowego. W programie wydarzenia, oprócz strefy wystawienniczej złożonej z prawie 80 wystawców, znalazły się także cztery sceny konferencyjne, prestiżowy konkurs oraz możliwość skorzystania z aplikacji mobilnej łączącej wystawców z odwiedzającymi służącej nawiązaniu cennych relacji biznesowych. Poniżej galeria zdjęć.

07 marca 2022
Zapisz się na studia zarządzania w sporcie i ucz się od najlepszych!

Do 15 marca trwa rekrutacja na roczne, prestiżowe studia podyplomowe FIFA/CIES Programme in Sports Management na Akademii Leona Koźmińskiego, jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Polsce. Program realizowany jest we współpracy m.in. z PGE Narodowym, będącym także partnerem merytorycznym kierunku.