/Biznes

06 marca 2022
Targi Ślubne na PGE Narodowym [GALERIA]

Wiosenna edycja Targów Ślubnych odbyła się w niedzielę 6 marca na PGE Narodowym. Odwiedzający mieli szansę poznać najnowsze trendy i inspiracje, a także sprawdzić specjalne oferty przygotowane przez najlepsze firmy z sektora ślubnego. Nie zabrakło także ekspertów specjalizujących się w różnorodnych dziedzinach, którzy doradzali gościom przy wyborze wszelkich dodatków takich jak biżuteria, dekoracje, kulinaria czy makijaż. Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia.

05 marca 2022
Zobacz zdjęcia z tegorocznych Targów Franczyza Expo

W sobotę 5 marca na PGE Narodowym odbyła się 4. edycja Targów Franczyza Expo. W Biznes Klubie skrzyżowały się drogi tych, którzy do zaoferowania mają biznesowy koncept z tymi, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na drodze do posiadania własnej firmy. Podczas wydarzenia blisko 100 wystawców spotkało się z ponad dwoma tysiącami przedsiębiorców gotowych na inwestycję w biznes. Zobacz galerię zdjęć.

01 lutego 2022
Włodzimierz Dola członkiem Rady Programowej Sport Biznes Polska

Prezes operatora PGE Narodowego - Włodzimierz Dola został członkiem Rady Programowej Sport Biznes Polska - branżowej organizacji integrującej środowisko sportu i biznesu w naszym kraju.