/Biznes

21 marca 2023
Prestiżowe wydarzenie w branży stadionowej na PGE Narodowym! [GALERIA]

20 marca na PGE Narodowym odbyła się ESSMA Pré-summit 2023, jedno z najważniejszych wydarzeń z branży sportowej i stadionowej w Europie. Podczas eventu omawiane były aktualne trendy w obszarach ochrony i bezpieczeństwa, rozwoju, sprzedaży, organizacji wydarzeń oraz fan experience i hospitality. Wśród prelegentów spotkania znalazł się m.in. Prezes operatora PGE Narodowego Włodzimierz Dola. Uczestnicy wydarzenia mieli także szansę wziąć udział w dwugodzinnej wycieczce po arenie.

20 marca 2023
Zobacz zdjęcia z wiosennej edycji targów Jestem Slow!

W weekend 18 i 19 marca PGE Narodowy miał okazję gościć targi Jestem Slow, największe targi produktów autorskich w Polsce. W ramach wiosennej edycji wydarzenia, uczestnicy mogli kupić rzeczy w duchu "slow", pochodzące od polskich marek i rzemieślników. 

10 marca 2023
Zarezerwuj lożę VIP na największe wydarzenia w Polsce

PGE Narodowy to jedna z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych na świecie, na której na przestrzeni ostatnich lat odbyło się kilkaset spektakularnych wydarzeń muzycznych i sportowych. Stadion gościł największe gwiazdy światowego formatu takie jak m.in. Coldplay, Rammstein, Mettalica, Andrea Bocelli, Sting czy Ed Sheeran, którego koncerty w 2022 roku przyciągnęła rekordowa liczba 150 tys. fanów. PGE Narodowy nie bez powodu nazywany jest również Domem Reprezentacji Polski. To właśnie tutaj Biało-Czerwoni rozgrywają swoje brawurowe mecze, które co roku podziwiają setki tysięcy kibiców.