/Biznes

09 maja 2023
Zobacz, jak wyglądała trzecia edycja targów Twój Mały Dom!

W dniach od 6 do 8 maja 2023 roku, na błoniach PGE Narodowego, mieliśmy okazję gościć kolejną edycję targów Twój Mały Dom. Wydarzenie to poświęcone jest osobom zainteresowanym zakupem domów do 70 m2, które stawiane mogą być zarówno na działkach rekreacyjnych, jak i funkcjonować jako domy całoroczne. Goście targów mieli okazję zapoznać się z ofertą, zobaczyć na żywo szeroki wybór domów pokazowych i porozmawiać z ekspertami na temat technologii, w jakich zostały zbudowane. Zobacz fotorelację z trzeciej edycji tego wydarzenia!

27 kwietnia 2023
Media Day z zawodnikami gali XTB KSW Colosseum II [ZDJĘCIA]

26 kwietnia na PGE Narodowym odbyło się spotkanie gwiazd gali XTB KSW Colosseum II z przedstawicielami mediów. Wśród zawodników biorących udział w wydarzeniu znaleźli się m.in. Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov, Artur Szpilka, Marian Ziółkowski oraz Salahdine Parnasse. Zobacz galerię zdjęć!

27 kwietnia 2023
Najbardziej ekskluzywne przestrzenie PGE Narodowego dostępne w ostatnich czerwcowych terminach. Zarezerwuj teraz!

PGE Narodowy to nie tylko stadion piłkarski, ale również wielofunkcyjna arena dysponująca ponad 50 000 mkw. powierzchni biznesowej oraz wieloma niestandardowymi pomieszczeniami. Obiekt wyróżnia się wyjątkowym położeniem w samym sercu Warszawy oraz niezwykłym zróżnicowaniem przestrzeni, które są wykorzystywane podczas organizacji imprez firmowych, gal, kongresów, targów, prezentacji produktów czy konferencji. To unikatowe miejsce jest największym kompleksem konferencyjno-kongresowym w stolicy.