/Biznes

24 kwietnia 2023
Zobacz galerię zdjęć z konferencji PolEcho 2023!

W dniach 21-22 kwietnia na PGE Narodowym odbyła się XXIV Ogólnopolska Konferencja Asocjacji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Wydarzenie było spotkaniem kardiologów zajmujących się rozpoznawaniem i leczeniem chorób serca i naczyń. Goście konferencji mieli szansę uczestniczyć w licznych sesjach naukowo-dydaktycznych, podczas których prezentowane były aktualne osiągnięcia w dziedzinie obrazowania serca i naczyń. Wykładowcami na konferencji byli znani naukowcy, kardiolodzy i kardiochirurdzy z Polski oraz z zagranicy.

19 kwietnia 2023
Zobacz galerię zdjęć z 4Developers 2023!

18 kwietnia na PGE Narodowym odbyła się konferencja 4Developers. Jest to jedno z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń dla programistów, którego celem jest zrzeszenie testerów, koderów i managerów z całego kraju. Podczas wydarzenia poruszane były tematy zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Konferencję wyróżniała niezwykła obfitość języków programowania oraz silne nastawienie na networking.

17 kwietnia 2023
Biuro z widokiem na Warszawę i płytę ulubionego stadionu Biało-Czerwonych!

PGE Narodowy to nie tylko największa i najnowocześniejsza arena wielofunkcyjna w Polsce, ale także jeden z największych biurowców w Warszawie. Z wyjątkowych przestrzeni stadionu korzysta obecnie kilkadziesiąt dużych firm, a do dyspozycji najemców jest aż 10 tys. mkw. nowoczesnej i bardzo atrakcyjnej powierzchni biurowej z wyjątkowym widokiem na panoramę Warszawy oraz płytę stadionu.