/Biznes

17 kwietnia 2023
Biuro z widokiem na Warszawę i płytę ulubionego stadionu Biało-Czerwonych!

PGE Narodowy to nie tylko największa i najnowocześniejsza arena wielofunkcyjna w Polsce, ale także jeden z największych biurowców w Warszawie. Z wyjątkowych przestrzeni stadionu korzysta obecnie kilkadziesiąt dużych firm, a do dyspozycji najemców jest aż 10 tys. mkw. nowoczesnej i bardzo atrakcyjnej powierzchni biurowej z wyjątkowym widokiem na panoramę Warszawy oraz płytę stadionu.

17 kwietnia 2023
“Historia mówi przez pokolenia”, czyli Kongres Pamięci Narodowej IPN na PGE Narodowym! [GALERIA ZDJĘĆ]

W dniach 13-15 kwietnia na PGE Narodowym odbył się Kongres Pamięci Narodowej IPN. Było to największe wydarzenie w historii Instytutu Pamięci Narodowej, które łącznie odwiedziło ponad 13 tysięcy osób. Celem kongresu było opowiedzenie o XX-wiecznej historii Polski i Polaków w sposób ciekawy i nowoczesny, który zainteresował zarówno młodszych, jak i starszych odbiorców. Na uczestników wydarzenia czekały atrakcje, takie jak warsztaty, wystawy, pokazy filmowe i teatralne, a także panele dyskusyjne z udziałem historyków, edukatorów, publicystów, polityków, czy działaczy społecznych. Oprócz tego, młodzież mogła wziąć udział w maratonie kodowania oraz olimpiadach gier planszowych i komputerowych.

13 kwietnia 2023
Wiosenne święto chodu, czyli 2. edycja Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup na PGE Narodowym

W czwartek, 13 kwietnia, w Loży Platynowej PGE Narodowego odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca 2. edycję światowej rangi zawodów w chodzie sportowym - Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup. Wydarzenie należące do prestiżowego cyklu World Athletics Race Walking Tour 2023 odbędzie się na promenadzie stadionu w niedzielę, 23 kwietnia.