/Kultura

05 października 2019
Zobacz zdjęcia z Festiwalu Orkiestr w Mundurach

Na PGE Narodowym odbył się wyjątkowy koncert orkiestr wojskowych, orkiestry Straży Granicznej, pożarnej oraz policji. Na arenie można było usłyszeć współczesny repertuar, a także wiele patriotycznych pieśni.

03 października 2019
PGE zaprasza na koncert "Miasto Pamięci"

Jako mecenas koncertu, spółka z Grupy Kapitałowej PGE S.A. tj. PGE Energia Ciepła ma zaszczyt zaprosić na koncert "Miasto Pamięci" do Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie, który odbędzie się 5 października o godz. 15.30. Na scenie wystąpią Bartas Szymoniak, Piotr Karpienia oraz zespół Luxtorpeda. Z tej okazji, z inicjatywy PGE Polskiej Grupy Energetycznej od czwartku 3 października na elewacji PGE Narodowego zostanie wyświetlony napis: "Miasto Pamięci" dedykowany temu koncertowi.

01 października 2019
Festiwal Orkiestr w Mundurach: Informator dla uczestników

Największy piknik wojskowy w Polsce i Festiwal Orkiestr w Mundurach odbędzie się 5 października 2019 roku na PGE Narodowym. W trakcie imprezy zorganizowanej w ramach obchodów 20. rocznicy wstąpienia Polski do NATO odbędą się m.in. koncerty oraz pokazy nowoczesnego sprzętu wojskowego. Będzie można zobaczyć ambulans kryminalistyczny, czołgi Leopard, moździerz samobieżny RAK, pojazdy wojsk specjalnych MATV MRAP, Mobilne Centrum Monitoringu oraz symulatory jazdy i dachowania. Dużą atrakcją będzie również możliwość porozmawianie o służbie wojskowej w Polsce i poza jej granicami.