Kultura/Muzyka

Kultura
29 czerwca 2023
INFORMATOR KONCERTOWY: Harry Styles - Love On Tour 2023

Sezon koncertowy na PGE Narodowym można uznać za w pełni rozpoczęty! Tuż po występie zespołu Red Hot Chili Peppers: Global Tour 2023 oraz zaraz po dwóch koncertach Beyoncé, która na arenie wystąpiła w ramach trasy Renaissance World Tour, już 2 lipca na PGE Narodowym zobaczymy się z Harry'm Stylesem, który odwiedzi nas podczas trasy Love On Tour 2023.

Kultura
28 czerwca 2023
Zobacz, jak fani Beyoncé wypełnili PGE Narodowy swoją energią!

Za nami kolejny niezapomniany wieczór z Beyoncé na PGE Narodowym! Artystka wystąpiła na największym stadionie w Polsce dwukrotnie w ramach międzynarodowej trasy “Renaissance World Tour”. Środowy koncert w Warszawie zakończył europejską część tournée, a samo wydarzenie zachwycało zarówno muzycznie, jak i wizualnie.

Kultura
27 czerwca 2023
Dzień pierwszy: zobacz, jak bawili się fani Beyoncé na PGE Narodowym!

W ramach tegorocznej trasy koncertowej Renaissance World Tour Beyoncé zaplanowała odwiedzić PGE Narodowy. Nie raz, a dwa razy! Najczęściej w historii nagradzana statuetkami Grammy piosenkarka i producentka muzyczna, podczas pierwszej z dat - 27 czerwca, przedstawiła niesamowite show, które na największy stadion w Polsce zgromadziło tysiące gości z całego kraju i świata.