Biznes/Konferencje

Biznes
17 lipca 2023
Ostatnie wrześniowe terminy na organizację wydarzenia w ekskluzywnych przestrzeniach PGE Narodowego!

Każdy, kto marzy o zorganizowaniu niepowtarzalnego spotkania biznesowego, kongresu, gali czy konferencji, powinien uważnie przeanalizować możliwości, jakie daje PGE Narodowy. Największy stadion w Polsce, to nie tylko wymarzone miejsce do organizacji meczów na najwyższym poziomie czy koncertów światowych gwiazd, ale również najlepsza przestrzeń do stworzenia wydarzenia biznesowego w nowoczesnej i ekskluzywnej aranżacji.

Biznes
03 lipca 2023
Promocyjny sezon wakacyjny na PGE Narodowym

Wakacje w pełni, a wraz z nimi promocje cenowe na wynajem powierzchni PGE Narodowego. W okresie lipiec-sierpień istnieje możliwość zarezerwowania unikatowej przestrzeni największego stadionu w Polsce w atrakcyjnej cenie i zorganizowanie w niej konferencji, szkolenia czy wydarzenia korporacyjnego.

Biznes
15 czerwca 2023
Zobacz zdjęcia z konferencji reprezentacji Polski przed meczem towarzyskim z Niemcami!

Na PGE Narodowym odbyła się dziś konferencja prasowa Biało-Czerwonych przed meczem towarzyskim z Niemcami. Z dziennikarzami spotkali się trener – Fernando Santos oraz Kuba Błaszczykowski, który już jutro rozegra swój ostatni, jak powiedział "wyjątkowy" mecz w reprezentacji Polski. Były kapitan kadry podkreślił także, że reprezentacja zawsze była jego marzeniem, marzeniem, ktore udało się zrealizować. Jako, że była to ostatnia konferencja prasowa piłkarza, pod koniec podziękował on trenerom, sztabowi szkoleniowemu, kolegom z szatni - wszystkim, którzy przyczyniali się do dobrych przygotowań do meczów- a także wyjątkowo ważnym w jego karierze - kibicom.