Biznes/Targi

Biznes
30 marca 2023
Zobacz zdjęcia z targów pracy Talent Days!

30 marca w przestrzeniach PGE Narodowego odbyły się największe w Polsce targi pracy i kariery Talent Days. Wydarzenie to było doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych zarówno z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami, jak i osobami z podobnych branż. W ramach targów uczestnicy mogli wziąć udział w dyskusjach eksperckich oraz licznych warsztatach poszerzających wiedzę z dziedzin, takich jak IT, czy komunikacja. Do dyspozycji był także punkt fotograficzny, gdzie uczestnicy mogli zrobić profesjonalne zdjęcie do CV.

Biznes
29 marca 2023
Ostatnie wiosenne terminy na organizację wydarzenia w prestiżowym Biznes Klubie PGE Narodowego!

Biznes Klub PGE Narodowego to idealne miejsce na organizację wydarzeń w samym sercu Warszawy. Ta najbardziej prestiżowa przestrzeń biznesowa areny o powierzchni 3,2 tys. mkw. pozwala na organizację nawet najbardziej nietypowych bankietów, gal, kongresów, konferencji, targów czy wystaw.

Biznes
20 marca 2023
Zobacz zdjęcia z wiosennej edycji targów Jestem Slow!

W weekend 18 i 19 marca PGE Narodowy miał okazję gościć targi Jestem Slow, największe targi produktów autorskich w Polsce. W ramach wiosennej edycji wydarzenia, uczestnicy mogli kupić rzeczy w duchu "slow", pochodzące od polskich marek i rzemieślników.